Астрологічний секс-прогноз на червень: які Близнята коханці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Езотерикиня Анастасія Лисицина каже, що якщо ваш коханець народився під знаком Близнята, то балакати у ліжку він буде чимало.

Від 21 травня і до 20 червня триватиме астрологічний період знаку Близнята, тому моя сьогоднішня розповідь присвячена тому, які представники цього повітряного знаку у ліжку.

Близнята схильні цікавитися усім підряд, вони всотують в себе величезну кількість інформації та через це можуть діяти поспіхом. Вони дуже комунікабельні, адже представляють стихію повітря, гострі на язик та полюбляють спілкування. Вони просто мусять ділитися з оточенням своїми ідеями, а також реагують на зміни довкола, наче хамелеони. Вони можуть перетворюватися на малих дітей, коли щось йде не за їхнім планом. Знак повітря Близнята багатогранний. Він здатний до аналітичного мислення. Особливо Близнят приваблює різноманітність.

Близнята часто мають цілу когорту цілком платонічних друзів, яким вони будуть розповідати про свої пригоди у ліжку і, можливо, злегка з ними фліртуватимуть. Проте більшість Близнят буде витрачати чимало часу на фантазії та думки про секс, ніж активні заняття еротичними ігрищами.

Якщо говорити про ерогенні зони представників цього знаку зодіаку, то це чуттєва шкіра за вухами, пальці рук та ніг. Їм сподобається, коли ви будете торкати їхніх плечей та передпліччя. Близнят збуджують еротика та легке порно, доторки, а також, секс телефоном чи віртуальний секс інтернетом.

Якщо говорити про кохання та секс, то балакучі Близнята будуть досить легко розповідати іншим про свої стосунки та справи у ліжку. Якщо їм хтось сподобається як об’єкт бажання, то вони будуть діяти через натяки та шумні обговорення. Зауважимо, що часто для Близнят буде важливою не перемога на фронті кохання, їм до смаку і швидкі та яскраві романи.

Серед афродизіаків для представників цього знаку зодіаку підійдуть джин, непристойності та…різноманітна уніформа, яку зараз легко знайти у секс-шопі. Вашому партнеру з Близнят дуже сподобається, якщо ви будете його слухати, показувати зацікавленість, імпровізувати. Для кращої імпровізації у ліжку раджу купити "Камасутру" або принаймні прочитати серію матеріалів на цьому сайті про тантричний секс та Камасутру для "чайників".

Вірність не є важливою рисою для Близнят і вони не будуть чекати цього ж від партнера. У повітряних Близнят часто виникають проблеми з побудовою тривалих стосунків. Бо, коли вони довго з кимось перебувають у стосунках, то відчувають брак повітря та свободи. Цей знак зодіаку досить часто розлучається.

Близнята астрологічний знак зодіаку, який живе не почуттями, а розумом. Для них життя це гра. До любовних стосунків вони ставляться легко та з кокетством, а у тривалих відносинах партнерові доведеться постійно їх стимулювати. Іноді їм буває важко висловити свої почуття.

Також для Близнят важливими не лише сексуальна, але й інтелектуальна сумісність. Вам слід пам’ятати про те, що представники цього знаку ненавидять, нудьгу та прісні розмови. Для того, щоб тримати такого партнера, слід розвинути швидкий та гострий розум та пам’ятати про те, що не варто вірити обіцянкам Близнят.

Якщо говорити про еротичні фантазії цього астрологічного знаку зодіаку, то йдеться про брутальний віртуальний секс і навіть участь в оргії чи навіть участь у зніманні порнофільму. Але ці бажання так і залишаються у голові у Близнят.

Близнюки як партнери сповнені сюрпризів, адже у той момент, коли ви розслабитеся і вам буде здаватися, що ви цілком пізнати цей знак зодіаку, то вони викинуть нового «коника» і вас може збити з ніг їхня нова риса характеру. Через «подвійність» цього знаку зодіаку, у найкритичніші моменти спілкування з Близнятами вам буде здаватися, що в одній людині уживаються дві особистості. Не допускайте, щоб вони починали сумувати, це може загнати Близнят у глибоку депресію. Допоможіть їм інтелектуально і ваш партнер за певний час буде веселим та сповнений сил.

Оскільки енергії у Близнят чимало, то їм до вподоби займатися спортом та подорожувати. Адже саме далеко від дому, вони схильні відчувати свободу, яку вони так цінують, а так і до сексу в наметі недалеко.

Також у стосунках з Близнюками варто пам’ятати й про те, що цей знак зодіаку перебуває під астрологічним впливом планети Меркурій, яка відповідає за спілкування. Тому Близнята з ентузіазмом беруться за нові справи, але для того, щоб завершити певний проєкт, а до стосунків вони іноді ставлять так само як до захисту дисертації, то їм може забракнути цілеспрямованості та посидючості. Тому вони літають від, мов метелики. Таке ж може відбутися й в стосунках, тому, партнери Близнят, будете обачними.

Наступна моя астрологічна розвідка буде присвячена Ракам, які представляють стихію води.

Читайте також: Секс-гороскоп для кожного: як знаки зодіаку поводяться в ліжку

Залиште свій коментар

Вибір редакції