У СБУ повідомили про намагання іноземних спецслужб дестабілізувати Одеську область

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це пов'язано із особливостями регіону.

Силовики служби безпеки України будуть приділяти особливу увагу роботі в Одеській області у зв'язку з інтересом іноземних спецслужб до регіону. Співробітники структури, передусім, мають протидіяти диверсіям, кіберзагрозам, а також захищати державність.

Про це заявив очільник СБУ Іван Баканов під час робочого візиту в область.

Посадовець пояснив, що Одеська область зацікавлює спецслужби своїм стратегічним розташуванням й потужними морськими торгівельними портами. Баканов додав, що СБУ успішно протидіє такому іноземному впливу на ситуацію в області.

"Одеська область – найбільший за територією регіон України. Багатонаціональний, з великою протяжністю кордонів, потужними морськими торгівельними портами та серйозним економічним потенціалом. І ми чудово знаємо, як іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію на Одещині. Але їм це не вдасться. СБУ успішно протидіє таким спробам і буде це робити й надалі", - сказав Іван Баканов. 

Він додав, що особливості покладають на співробітників додаткову відповідальність за збереження стабільної ситуації в регіоні. Серед головних пріоритетів: протидія проявам сепаратизму, захист державності, боротьба з тероризмом, диверсіями та кіберзагрозами.

Нагадаємо, раніше у СБУ повідомили, що лише протягом останнього місяця заборонили в’їзд до України 41 іноземцю. Серед тих, хто потрапив під заборону: 19 членів терористичної організації "ІДІЛ", 16 пропагандистів сепаратизму, четверо неонацистів та двоє учасників незаконних збройних формувань.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції