Грудень-2019: рекомендації астролога на кожен день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незважаючи на те, що грудень пройде під оптимістичним знаком Стрільця, настрої у суспільстві будуть панувати геть не райдужні, а швидше чорно-білі: ми будемо бачити тільки добро і зло, не помічаючи відтінків і півтонів.

3 грудня. Планета успіху – Юпітер – переходить у недружній йому знак Козерога, де до того ж вже є Сатурн і Плутон. Таке з'єднання відбувається раз на двадцять років і, на думку астрологів, викликає державні перевороти, зміну правителів, народні хвилювання і політичні кризи.

10 грудня. Меркурій переходить у знак Стрільця, спокушаючи нас закордонними подорожами, контактами з іноземцями і бажанням розширити горизонти – як у фізичному, так і в духовному сенсі.

12 грудня. О 5:13 за Гринвічем (7:13 за київським часом) відбудеться остання в 2019 році повня. Транзитний Місяць, рухаючись знаком Близнюків, опиниться в опозиції до Сонця і Меркурію – конфліктний період, коли будь-яка суперечка може закінчитися серйозною сваркою.

13-14 грудня. Транзитний Місяць, рухаючись знаком Рака, який робить його вразливим, до того ж потрапить під "обстріл" Юпітера, Сатурна і Плутона. Образливим і емоційним людям цей час краще провести на самоті – так вас точно ніхто не образить і не зачепить.

17-18 грудня. Транзит Місяця знаком Діви створює тріумвірат з Ураном в знаку Тельця і "компанією" планет в знаку Козерога – вдалий час для фінансових операцій, укладення угод і підписання договорів. Це також день, коли нас можуть здивувати навіть люди, яких ми знаємо довгі роки і звикли вважати прочитаною книгою.

21 грудня. Венера змінює знак перебування, переходячи з Козерога в Водолій, де її бажання побавитися і побешкетувати зустрінуть з розумінням. Цього часу стосунки між чоловіками і жінками будуть засновані на симпатії й прихильності, люди будуть поважати право на свободу одне для одного. Ложку дьогтю в бочку меду внесе Марс, який буде перебувати в знаку Скорпіона: пристрасність цього часу буде межувати з агресією, тож приготуйтеся до спалахів ревнощів і сварок з биттям посуду.

22-23 грудня. Транзитний Місяць, проходячи знаком Скорпіона, зустрічається з Марсом, що несе велику кількість негативної енергії. Кращий спосіб нівелювати її – спрямувати до мирного русла, влаштувавши, наприклад, генеральне прибирання, згадавши, що на носі католицьке Різдво.

23 грудня. Сонце переходить з оптимістичного знаку Стрільця до манірного і стриманого знаку Скорпіона, що вимагатиме від усіх зібраності, дисциплінованості і відмови від надмірного прояву емоцій. Позитивний аспект Сонця до Урану в знаку Тельця дозволить вкотре подивуватися силі технічної думки: цілком імовірно, що цього часу ми дізнаємося про закінчення чергового фантастичного будівництва – наприклад, тунелю, прокладеному берегом океану.

26 грудня. О 5:14 за Гринвічем (7:14 за київським часом) у п'ятому градусі Козерога відбудеться так зване кільцеподібне сонячне затемнення, коли Сонце, Місяць, Юпітер і Південний вузол з'єднаються в єдине ціле. Воно, як і будь-яке інше, може принести раптові – без пояснення причин – звільнення, спалах вірусних захворювань, підвищену аварійність і загострення серцево-судинних захворювань – тим, хто на них страждає, слід вчасно приймати ліки і виконувати рекомендації лікаря.

31 грудня. Місяць, що проходить знаком Риб, з'єднавшись з Нептуном, зробить час напередодні Нового року справді чарівним: саме час будувати плани і загадувати бажання.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу астропсихологині Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції