McQueen проти Givenchy: битва образів герцогині Сассекської Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слідами вчорашньої церемонії Endeavour Fund Awards, де з'явилися принц Гаррі і його вагітна дружина Меган, хочемо пригадати, як подружжя відвідувало цей самий захід у лютому 2018 року.

Минулого разу на цьому благодійному заході, де відзначають успіхи ветеранів британської армії, які протягом року брали участь у різних спортивних змаганнях, герцогиня Сассекська продемонструвала не менш елегантний образ, ніж вчора. На публіці ще не вагітна Меган з'явилася в штанному костюмі від Alexander McQueen вартістю близько 1700 доларів, білій блузці і чорних туфлях-човниках від Black Stiletto Pump. Також герцогиня взяла з собою клатч, а з прикрас крім обручки, подарованої принцом Гаррі, на ній була золота каблучка від бренду Birks.

Герцогиня Сассекская_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська в 2018 році

Вчора ж Меган продемонструвала нам образ від Givenchy, пошитий спеціально для неї на замовлення. До цього образу Меган також підібрала туфлі на шпильках від ще одного улюбленого бренду Aquazzura, а в руках тримала маленький клатч також від Givenchy. До речі, схожий образ на церемонії "Оскар" в 1998 році демонструвала голлівудська актриса Шерон Стоун і, схоже, Меган цим надихнулася.

Герцогиня Сассекская_1
Getty Images
Герцогиня Сассекська в 2019 році
Герцогиня Сассекская Меган
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган
А який образ Меган вам подобається більше?

Залиште свій коментар

Вибір редакції