Анілінгус: геть комплекси!

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Що більше розмаїття вносити в сексуальні стосунки, то приємніший і дивніший процес. Щоправда, іноді для цього потрібно переступити через страх, огиду або внутрішні обмеження.

Анілінгус, або римінг – це вид еротичних ласк, за яких один з партнерів за допомогою язика й губ пестить іншому партнеру сідниці і анус.

Дійсно, для недосвідченої в таких видах ласк людини це заняття здасться дикістю. Однак не поспішайте навішувати ярлик і робити з анілінгуса табу. В зоні ануса розташовано багато нервових закінчень, і пестощі його язиком дуже приємні і навіть можуть доставити оргазмічні відчуття.

анилингус_1
Getty Images

Опис процесу

Якщо це робить вам ваш партнер, не поспішайте відскакувати, як від розпеченого дроту. Постарайтеся вловити відчуття і отримати задоволення. Щоправда, не всім до вподоби різкий перехід до нових пестощів. Іноді краще заздалегідь обговорити алгоритм дій, підготувати "базу" у вигляді звичних ласк, і тільки за повного розслаблення і в стані сильного збудження віддаватися перебігу експерименту. Якщо ви вирішили зробити анілінгус вашому партнерові, а він ні сном ні духом, ваші дії також залежать від того, наскільки він любить сюрпризи. Потрібно зауважити, що багатьом чоловікам анілінгус до вподоби, не кожен тільки про це говорить.

Почніть зі спільного душа. Ретельні гігієнічні процедури тут більш ніж доречні. Іноді рекомендують зробити клізму, оскільки римінг передбачає зокрема проникнення язика в анальний отвір. Почніть пестити язиком статевий член і яєчки чоловіка, плавно переходячи на зону між яєчками і анусом. Це одна з сильних ерогенних зон на тілі чоловіка. Коли хвилі бажання накриють його цілком, почніть язиком пестити анус, розсунувши руками сідниці. Йому має сподобатися.

Запобіжні заходи

анилингус_2
Getty Images

На жаль, анілінгус – це не тільки один із найприємніших видів стимуляції, але і в числі небезпечних для здоров'я. Анілінгус – доволі комфортна сексуальна практика, за якої виключені будь-які механічні пошкодження ануса. Однак під час орально-анальних пестощів великий ризик передачі маси кишкових інфекцій: вірусних, бактеріальних і паразитарних. Ймовірний також ризик зараження гепатитом А. Тому під час римінгу важливо дотримуватися заходів обережності:

- займайтеся цим тільки з перевіреним постійним партнером;

- перед сексуальними взаєминами прийміть душ, видаліть волосся з ділянки анального отвору і зробіть клізму;

- не поєднуйте незахищений римінг з кунілінгусом. Це загрожує потраплянням інфекції у мікрофлору піхви;

- можна убезпечити римінг за допомогою харчової або латексної плівки, проклавши між язиком і анусом;

- медики рекомендують користуватися дезінфікувальними засобами (мірамістин, хлоргексидин і т. д.), які дозволяють знизити ризик зараження інфекціями.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції