Нардеп пояснив, як "вижити" бізнесу в українських реаліях

Дата публікації
Перегляди
472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардеп пояснив, як "вижити" бізнесу в українських реаліях

Фото: Кадр із "Право на владу"

Ігор Палиця розповів, що заважає українському бізнесу.

Лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця розповів, як українському бізнесу "вижити" та стати конкурентноспроможним. 

Про це він сказав 3 грудня в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Ми багато говорили про те, як "вижити" українському бізнесу. Тільки стати конкурентоспроможним. Як це зробити? Його собівартість повинна бути не вище собівартості аналогічних товарів або послуг, які існують на зовнішніх ринках. Тому що сьогодні ми купуємо з-зовні і платимо по імпорту валюту. Ми валютою, якої в нас немає, платимо за імпортні товари і послуги, тому що наші дорогі. Тому що нам не дозволяють понижувати податки, тому що нам не дозволяють вводити податок на виведений капітал, нам не дозволяють понижувати ПДВ, ЄСВ, ПДФО, ми збільшуємо весь час контролюючі органи. Навіть завтра у порядку денному стоїть проєкт про створення бюро економічної безпеки. Ще один фінансовий контролюючий орган, який має бізнесменів, підприємців заганяти "в тінь". І знову буде попит на готівку", - каже Палиця. 

І винен у цьому, каже депутат, не голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, а депутати зі "Слуги народу.

"Сьогодні робочий день у Верховній Раді почався з того, що керівники фракції зустрічалися з послами G7 в кабінеті Разумкова. І нам посли іноземних держав казали про те, що ми маємо ухвалювати", - додав Палиця.

Ігор Палиця розповів, як вижити українському бізнесу

Ігор Палиця розповів, як вижити українському бізнесу

Нагадаємо, ресторатор зі Львова Юрій Назарук висловив сумнів у тому, що держава зможе допомогти бізнесу під час запровадження жорстких карантинних обмежень. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація