Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
60% повідомлень російською в Twitter генерують боти - дослідження НАТО

Дослідження базується на аналізі добірки даних Twitter, які стосувались військової активної у країнах Балтії та Польщі.

У Twitter 60% усіх російськомовних облікових записів - це боти.
 
Про це йдеться у доповіді Центру передового досвіду НАТО з питань стратегічних комунікацій, - повідомляє “Голос Америки”.
 
"Російськомовні боти створюють приблизно 70% усіх російських повідомлень про НАТО у країнах Балтії та Польщі. Загалом 60% активних російськомовних облікових записів мають вигляд автоматизованих. Для порівняння 39% англомовних облікових записів є ботами", - йдеться у доповіді.
 
Дослідження базується на аналізі добірки даних Twitter, які стосувались військової активної у країнах Балтії та Польщі.

Фотогалерея Заповзятливий хакер з Ніколя роздавав вірус Petya.A і допомагав установам ухилятися від штрафів (3 фото)

"Ця добірка не є репрезентативною щодо Twitter загалом. Висновки можуть бути іншими у випадку інших медіа платформ", - зауважує доповідь.

ВідеоКіберполіція навчилася боротися із комп’ютерними вірусами

 

"Політичні сили активно використовують боти у соцмережах для маніпуляцій громадською думкою з питань регіональної геополітики", - йдеться в документі.

Нагадаємо, у вівторок, 24 жовтня, хакери атакували сайт Міністерства інфраструктури, після цього зламали інформаційну систему міжнародного аеропорту "Одеса", а потім їхньою жертвою став  київський метрополітен

СБУ вдалося заблокувати розповсюдження комп’ютерного вірусу-шифрувальника і з’ясувати, що доставка вірусу відбувається з використанням фішингових листів електронної пошти зі зворотною адресою, яка асоціюється зі службою техпідтримки компанії Майкрософт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції