Американські вчені досягли успіху в розробці ПО для керування смартфоном очима

Програма слідкує за поглядом людини та виконує дії, відповідно до положення зіниць.

Команда вчених із інституту технологій штату Массачусетс, університету Джорджії та німецьких науковців просунулася в роботі над програмним забезпеченням, що дозволяє керувати смартфоном за допомогою рухів очей. Дослідники вже досягли точності в 1 см при визначенні програмою напрямку погляду людини.

Науковці обіцяють, що якість і точність системи буде поліпшуватися в міру надходження великої кількості даних. Для цього створено спеціальний мобільний додаток, який збирає інформацію про те, як люди дивляться на свої телефони при різному освітленні, у приміщенні та на вулиці тощо.

В першу чергу управління поглядом буде запропоновано для використання мультимедійних файлів. За задумом фахівців, за допомогою інноваційної системи зручно перемотувати і ставити на паузу відео, перемикати музичні треки і переглядати фотографії.

Раніше схожі розробки здійснювали компанія Samsung та проект Eye Tribe. Однак вони не досягли успіху через значні похибки та складності в роботі, а також слабке зацікавлення подібними технологіями на ринку. Також канадська компанія InteraXon розробила диво-обруч для голови, завдяки якому люди зможуть управляти смартфоном силою думки.

ВідеоВ німецькому Аугсбургу облаштували світлофори для фанатів смартфонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: