Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський стартап зібрав гроші на надзвуковий пасажирський літак

Лайнер з’явиться вже за кілька років, а до 2030-го має стати звичним явищем.

Революцію комерційної авіації задумали колишні інженери низки американських космічних та авіакомпаній. Працівники NASA, Space X та Lockheed Martin Corporation зібралися для того, щоби перевернути уявлення людства про швидкість літаків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони поставили перед собою амбітне завдання: досягти перельоту з Нью-Йорка до Лондону за півтори години. Стартап уже зібрав гроші на свій проект, про який відомо не так багато. "Ми поєднуємо досвід будування космічних ракет та найсучаснішої авіації, використовуючи вже існуючі та найпередовіші технології", - запевнив засновник компанії Hermeus Глен Кейс.

ВідеоРеволюція польотів: у США планують створити найшвидший літак

Революцію комерційної авіації задумали колишні інженери низки космічних та авіакомпаній. Працівники NASA та Space X, менеджер корпорації Lockheed Martin - зібралися для того, щоби перевернути уявлення людства про швидкість літаків.  

Революція польотів: у США планують створити найшвидший літак

Затьмарює мрію озвучена приблизна вартість польоту – три тисячі доларів. Такі кошти за швидкість готові викласти не всі. Аби долати більше 5 тисяч кілометрів на гіперзвуковій швидкості, літак треба конструювати з надзвичайно витривалих, але при цьому легких матеріалів, плюс компенсувати такі перевантаження для пасажирів у салоні. З цим завданням Hermeus планує впоратися до середини 2020-х років.

До кінця наступного десятиліття новітній транспортний засіб хочуть вивести на комерційний ринок. Конкуренція висока: над схожими проектами працюють одразу кілька компаній. Тож виробники задирати ціну довго не зможуть. Цього й сподіваються пересічні американці, котрі хочуть дочекатися та випробувати технології майбутнього.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції