Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook призначив менеджерку, відповідальну за Україну

У Мінінформполітики вважають, що найкращий вибір на цю посаду.

Компанія Facebook призначила у свій варшавський офіс Катерину Крук на посаду  Policy Manager по Україні.

Про це повідомив заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін.

Він зазначив, що цього призначення у відомстві чекали багато років і вважають, що Катерина Крук – найкращий вибір на цю посаду.

"Катерина - відома експертка з питань інформаційного простору, спікерка усіх актуальних конференцій по дезінформації останніх років, принципова і чесна людина", – зазначив Золотухін.

"Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне та непрофесійне ставлення компанії Фейсбук до України та українців нарешті припиниться", – додав урядовець.

Заступник міністра побажав Катерині Крук успіхів, сил і наснаги та від імені свого відомства пообіцяв підтримати її в усіх справах, що будуть робитися в інтересах України.

Kateryna Kruk офіційно оголосила, що міжнародна корпорація Фейсбук офіційно обрала її на посаду Policy Manager по...

Опубліковано Дмитрієм Золотухиним Понеділок, 3 червня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що соціальна мережа Facebook змінить дизайн та змістить акцент з новинної стрічки на сторіз, групи та події. Вкладка з групами займатиме чільне місце у правому верхньому куті сайту, новини груп відображатимуться відповідно до особистих уподобань користувачів. 

ВідеоFacebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції