Фройд помилився: вчені спростували теорію про жіночий оргазм

Раніше вважалося, що жінка, яка відчуває невагінальный оргазм, сексуально незадоволена і має психологічні проблеми.

Жіночий оргазм, секс
constative.com
Група вчених спростувала теорію Зігмунда Фройда про зв'язок різних типів оргазму з психологічним благополуччям і якістю сексуальних відносин.

Про це пише The Independent.

У дослідженні взяли участь 88 жінок у віці від 18 до 53 років. Вони повідомляли, як часто вони страждають від депресії і інших психологічних розладів.

Крім цього, вони вказували, оргазм якого типу вони найчастіше відчувають. Після опитування учасниць попросили подивитися серію еротичних і нейтральних відеороликів тривалістю 20 секунд. Було встановлено, що жінки, які відчувають найчастіше кліторальний оргазм, легше збуджуються і відчувають підвищений статевий потяг.

Такі результати суперечать концепції Фройда. Раніше вважалося, що жінка, яка відчуває невагінальный оргазм, сексуально незадоволена і має психологічні проблеми.

Нагадаємо, що раніше в США дослідники розповіли, як і які анатомічні особливості чоловіків і жінок впливають на оргазми.

Вчені з Університету Індіани і клініки Мейо провели метааналіз наявної літератури та наукових публікацій у PubMed і Medline, що стосуються анатомії і нейроанатоміі статевої сфери, оргазму, варіацій розмірів пеніса і клітора, точки G.

Дослідники прийшли до висновку, що анатомічні особливості мають більше значення, ніж прийнято думати, і що розмір статевого члена і наявність точки G — далеко не головне.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: