Перейти до змісту
Microsoft випустив супердешеву Nokia з довгоживучою батареєю за $ 29

Microsoft випустив супердешеву Nokia з довгоживучою батареєю за $ 29

Продажі телефону почнуться в першому кварталі 2015 року

Корпорація Microsoft оголосила про випуск нового бюджетного телефону Nokia 215 з упором на використання месенджера Facebook і Twitter. Про це повідомляється на сайті Lumia Conversations.

Попри те, що пристрій працює під управлінням не ОС Windows Phone, а Series 30+, це не завадило компанії встановити на нього додатки Facebook, месенджера Facebook і Twitter. Для веб-серфінгу встановлено браузер Opera Mini з пошуком від Bing.

Nokia 215
conversations.nokia.com
Nokia 215
Телефон випускається в двох версіях: з однією SIM-картою та з двома. Згідно з заявою компанії, перша версія здатна пропрацювати до 29 днів без підзарядки, а друга - до трьох тижнів. У телефоні є MP3-плеєр і вбудоване FM-радіо, які здатні працювати до 50 і 45 годин відповідно.

Інтернет доступний через мережу 2G (EDGE - ред.), а камера має роздільну здатність 0,3 мегапікселя. Дані зберігаються на зовнішній карті SD об'ємом до 32 гігабайт.

Вартість телефону становитиме 29 доларів. Його продажі почнуться в першому кварталі 2015 року серед обмеженого списку країн Європи, Азії, Середнього Сходу та Африки.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин