У NASA створили компонент ДНК, що доводить космічне походження життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цукор може формуватися в результаті хімічних реакцій за участю формальдегіду, присутнього в кометах.

Вчені НАСА вперше отримали дезоксирибозу, компонент ДНК, змоделювавши в лабораторії умови космічного середовища. Результати дослідження вказують на те, що органічні молекули, необхідні для існування життя, спочатку з'явилися в космосі, а потім впали з кометами на Землю.

Про це повідомляє видання Science News.

Фахівці охолодили суміш води та метанолу до температури мінус 260 градусів Цельсія всередині вакуумної камери. Після цього вони піддали лід дії ультрафіолетового випромінювання, імітуючи умови в хмарах з міжзоряного газу і пилу. Результати хімічного аналізу показали, що в замороженій воді і спирті з'явився цукор, дезоксирибоза, а також інші вуглеводи, які були отримані в аналогічних експериментах в минулому.

Фотогалерея Американский астронавт показал, как выглядит "столетняя" снежная буря из космоса (4 фото)

Відомо, що цукори можуть формуватися в результаті хімічних реакцій за участю формальдегіду, присутнього в кометах. Однак досі вченим не вдавалося отримати дезоксирибозу, яка містить менше атомів кисню, ніж сполуки, отримані дослідниками раніше.

Відео У США випробовують човник, який возитиме туристів у космос

Полетіти у космос і зробити селфі на тлі Землі. Тепер це реально. Перший туристичний космічний човник піднявся у космос. Пілоти виконають випробувальні польоти впродовж тижня. Розробники планують досягти висоти у 80 кілометрів. У США саме цю відстань вважають кордоном космічного простору. 

У США випробовують човник, який возитиме туристів у космос

Нагадаємо, що вчені НАСА заявили, що з часом Сатурн може втратити свої впізнавані кільця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції