У США тренувалися на випадок зіткнення із астероїдом

Влада відпрацювала план заходів, необхідних для масової евакуації жителів.

У США відбулися навчання на випадок зіткнення Землі з астероїдом, яке могло б супроводжуватися масштабними руйнуваннями.

Про це повідомляється на сайті NASA, - пише DT.ua.

За легендою, дослідники за допомогою спостережень, проведених наземними телескопами, дізналися про зіткнення Землі з астероїдом діаметром від 100 до 250 метрів, який міг впасти в США 20 вересня 2020 року.

Під час навчань американська влада відпрацювала план заходів, необхідних для масової евакуації жителів Лос-Анджелеса, які могли постраждати унаслідок падіння астероїда.

Такий план був розроблений через брак часу на підготовку будь-якої місії зі знищення астероїда або зміни траєкторії його руху.

Нагадаємо, що на Землю може впасти астероїд, який повністю зруйнує нашу планету. Про це повідомляють астрономи. Величезний астероїд Бенну (Bennu) на швидкості понад 100 тисяч км/год (63 тисячі миль на годину) мчить до Землі і може одного дня врізатися в планету. Вірогідність удару становить приблизно один шанс з 2700 у проміжку між 2175 і 2196 роком.

Але наука на той час може розвинутися настільки, що астероїд вдасться збити з курсу та врятувати людство. Крім того, ймовірно ядерна зброя або "гравітаційний трактор" знищить людство у найближчі 150 років, тому немає потреби бігти й купляти страховку від загибелі від астероїда.

ВідеоДо Землі наближається астероїд ТХ 68

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: