Учені передбачили частоту зіткнення надмасивних чорних дір

Зіткнення відбуватимуться близько двох разів на рік.

Астрофізики з Даремського університету (Англія) передбачили частоту, з якою майбутні гравітаційні обсерваторії будуть детектувати зіткнення надмасивних чорних дір. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на N+1.

Науковці прогнозують, що зіткнення надмасивних чорних дір будуть відбуватися близько двох разів на рік. Автори дослідження використовували результати великомасштабного комп'ютерного моделювання Всесвіту, виконаного проектом EAGLE. Учені об'єднали їх з моделями, які оцінюють сигнали гравітаційних хвиль, і отримали передбачення для частоти сигналів.

Так, учені сподіваються, що дані про гравітаційні хвилі, які будуть утворюватися внаслідок зіткнення дір, допоможуть з'ясувати характеристики "прабатьків" надмасивних чорних дір.

Нагадаємо, раніше астрономи з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики (США) виміряли надмасивну чорну діру в центрі Чумацького шляху. Надмасивна чорна діра Стрілець А* розташована на відстані 25900 світлових років і оповита газопиловими хмарами, що поглинають оптичне випромінювання.

Вчені показали гравітаційні хвилі, що наблизять людство до розуміння всесвіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: