Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені припустили, ким насправді могло бути Лохнеське чудовисько

Експерти детально дослідили флору і фауну озера.

Вчені з Нової Зеландії висунули припущення, що легендарна істота, що відома як Нессі, була не рептилією, а гігантською рибою. 

Про це пише BBC.

Дослідники вирішили скласти каталог флори і фауни озера Лох-Несс. Вони взяли 250 проб води в різних частинах озера. Далі експерти вивчили склад ДНК, зразки якої знайшли у водоймі. Вчені жодних великих тварин в озері не знайшли й до початку досліджень, швидше за все, їх там не було. За словами дослідників, "чудовиськом” міг бути величезний вугор.

"У воді дуже багато ДНК вугра. У Лох-Несс водиться багато цієї риби, ми знайшли ДНК в зразках з усіх частин озера", - припускає дослідник.

Вчені припускають, що кількість генетичного матеріалу вказує на те, що у цій водоймі водяться вугри дуже великих розмірів.

Раніше мисливці за скам'янілостями відкопали у Антарктиді рештки величезної морської рептилії, яка разюче нагадує Лохнеське чудовисько. Вона сягає понад 12 метрів завдовжки, важить близько 15 тонн та є найбільшим знайденим еласмозавром – представником сімейства з ряду плезіозарвів. Загадкова істота жила близько 70 мільйонів років тому, протягом крейдового періоду, одночасно з динозаврами. 

Однак новозеландські вчені виключають можливість  того, що "чудовисько" могло бути родичем плезіозарвів, адже у озері його ДНК не було виявлено.

Інтерес до Нессі почав набирати обертів у 1930-ті роки. Тоді у газетах показали фотографії таємничої істоти. У деяких виданнях заявили, що це “чудовисько” навіть переходило дорогу поруч із Лох-Нессом.

Нагадаємо, американка Деббі Геддес спіймала рибу з двома ротами, і фото її улову стало вірусним у соціальних мережах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції