Абромавичус поділився враженнями від допиту в НАБУ

Посадовець прийде ще на три допити в НАБУ.

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що прийде на ще, як мінімум, на три допити до Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомляє Громадське.

У НАБУ в понеділок ввечері завершився перший допит Абромавичуса.

"НАБУ затребувало певні матеріали. Які саме міністр не уточнив, бо це є таємниця слідства, йому потрібен час, щоб ці матеріали зібрати і після цього він повернеться на ще один допит", - сказав міністр.

Крім того, Абромавичус не виключає, що на допити в НАБУ будуть викликати інших посадовців, проте не уточнив, кого саме. Він також наголосив, що переписка з Пасішником не була "дружньою", як зазначає сам виконавчий дирекор "Нафтогазу".

Абромавичус також розповів, як йому нав'язували т.в.о. директора "Нафтогазу" Андрія Пасішника в заступники.

"Охоронці Пасішника привезли повний пакет документів в понеділок увечері. Це так ніколи не робиться", - сказав він.

Абромавичус наголосив, що за 20 років своєї роботи ні від яких потенційних кандидатів не отримував повний пакет документів.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус остаточно вирішив не змінювати свого рішення - він не відкликатиме свою заяву про відставку.

Як повідомлялося, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

4 лютого після зустрічі президента Петра Порошенка з послами країн G7 уряд зібрався на позачергове засідання. На ньому було оголошено, що чотири міністри, які раніше з різних причин написали заяви про відставку, відкликають їх. Це зробили міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не йде у відставку, а буде працювати разом однією командою. На тлі зростаючої спекуляції навколо розпаду уряду, прем'єр Арсеній Яценюк закликав до єдності. Яценюк і президент Петро Порошенко попросили Абрамавичуса знову приєднатися до уряду, але він відмовився, незважаючи на обіцянки, що міністри будуть захищені від політичного тиску.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: