Адвокат розповів, як Сенцова катували під час допитів

Дата публікації
Перегляди
2263
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адвокат розповів, як Сенцова катували під час допитів

Сенцова катували на допитах.

Сенцова змушують співпрацювати зі слідством.

Незаконно ув'язненого в РФ українського режисера Олега Сенцова катували, били, вибивали зізнання, свідчення, намагалися змусити обмовити себе і співпрацювати зі слідством.

Як  пише Deutsche Welle, про це заявив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе. На питання, що під час допитів цікавило слідчих у першу чергу, він зазначив: "Його катували, били, вибивали зізнання, свідчення, намагалися змусити обмовити себе і співпрацювати зі слідством, але він не здався, зміг протистояти".

"Це припинилося в той момент, коли його доправили в Лефортово", - зазначив адвокат. Там Сенцов відмовився відповідати на будь-які запитання слідчого.

"Його позиція залишалася незмінною: всі звинувачення в тероризмі - маячня, жодних "бесід" до суду не буде, якщо ви вважаєте мене винним - будемо розбиратися в суді. Він розумів, що будь-яка інформація, яку він повідомить на цьому етапі, може бути використана слідством проти нього", - зазначив Дінзе.

За його словами, наразі стан здоров'я Сенцова задовільний. Адвокат також розповів, що у камері, крім Сенцова, утримується ще одна людина. "Виводять погуляти, у спортзал і баню. У камері є телевізор, Олег у курсі всіх політичних подій. Йому постійно пише сестра, друзі. До нього доходить кореспонденція і листи підтримки з усього світу", - повідомив адвокат.

Також він зазначив, що наразі Сенцов активно ознайомлюється з кримінальною справою, готується до суду. Також Дінзе зазначив, що мабуть до кінця травня буде завершене ознайомлення з матеріалами справи.

Як відомо, 6 травня Московський міськсуд продовжив утримання Сенцова під вартою ще на 2 місяці. Режисера звинувачують в організації терористичної групи, підготовці теракту, замаху на незаконний обіг зброї та вибухівки, а також у незаконному зберіганні зброї. Сенцову загрожує до 20 років позбавлення волі.

Дата публікації
Перегляди
2263
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація