Будівля "1+1" і завод соків у Дніпрі заарештовані судом

Дата публікації
Перегляди
1541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Будівля "1+1" і завод соків у Дніпрі заарештовані судом

Фото: http://tov-tob.livejournal.com/

Таке рішення суд ухвалив 4 вересня.

Печерський районний суд Києва наклав арешт на будівлю заводу "Біола" (місто Дніпро), будівлю в Києві, яку орендує медіагрупа "1+1 медіа", а також літак Boeing у справі "ПриватБанку".

Про це передають Українські Новини з посиланням на постанову суду.

Згідно з судовими матеріалами, посадові особи "ПриватБанку" шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 року заволоділи чужим майном, а саме: державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд гривень, виділеними на рефінансування.

Прокурор просив суд арештувати майно: приналежні ТОВ "Хаджибей" земельні ділянки в Одеській області, Овидіопольському районі, масив "Золотий берег" (акваторія Чорного моря); приналежні ТОВ "Поділ Нерухомість" нежитлові приміщення житло-офісного будинку й підземного паркінгу в Києві по вул. Кирилівська, 23 (орендує "Студія 1+1"); будівлю заводу "Біола" у Дніпрі по вул. Береговій, 135, що належить ТОВ "Ерлан"; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane - Comercio Internacional LDA).

Також прокурор попросив накласти арешт на нерухомість: приналежний ТОВ "Імме" будинок у Києві по проспекту Степана Бандери, 34, площею 6 921 кв. м; приналежні ТОВ "Акватера" і ТОВ "Арлан" нежитлові будинки в Дніпрі по вул. Чкалова, 27; будинок торговельного павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ "Проектно-пошуковий інститут "Південмедбіосинтез").

4 вересня суд вирішив арештувати все майно, що вказано вище, а 7 вересня ухвалив рішення про арешт зернового термінала "Бориваж" в Одеській області, що належить ТОВ "Агротерминал Логістик".

 

Нагадаємо, 6 вересня "1+1 медіа" заявила про політичний тиск та відчуження будівлі через те, що вона перебуває, як заставне майно по процедурі рефінансування "ПриватБанку".

Згідно з заявою, 29 серпня компанія отримала листа від ТОВ "Поділ-Нерухомість" у якому було проінформовано, що НБУ планує до 25 вересня 2017 року відчуження будівлі. При цьому від ТОВ "Поділ-Нерухомість" вимагають сплати всієї суми кредиту – 4 406 807 586,50 грн, в той час, як оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, в рази менша - 258 027 976,00 грн. 

"Ми дуже хочемо помилятись, але це схоже на чергову спробу політичного тиску. Після історії з ліцензією у грудні минулого року, зараз починається історія з будівлею. Ми єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас. Перевести весь телецентр – це питання кількох місяців. Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року. Ми досі не отримали відповідь від НБУ, і якщо це не політична акція, то, звичайно, НБУ мав би дати нам час до закінчення строку оренди" - коментує генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

Після отримання листа від ТОВ "Поділ Нерухомість", "1+1 медіа" звернулась до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди, враховуючи те, що "1+1 медіа" сплатила оренду до березня 2018 року. 

Своєю чергою, Національний банк України заявляє, що не вимагав звільнити від медіагрупи "1+1 медіа" приміщення на Кирилівській, 23. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація