Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе пояснив, чому не претендує на крісло Шокіна

За його словами, в Україні багато талановитих людей і можна знайти людину, яка не працювала в системі.

Заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе не планує очолювати Генеральну прокуратуру України. Про це він повідомив у інтерв'ю виданню "Українська правда".

"Ні, мені це не треба. Я розумію, що в Україні багато талановитих людей і можна знайти людину, яка не працювала в системі, яка є талановитим юристом або хорошим управлінцем. Я не виріс в Україні, у мене немає такого кругозору, знайомих, контактів у неурядових організаціях, щоб назвати кандидата на генпрокурора, але такі є", - повідомив Давід Сакварелідзе.

Також заступник генпрокурора повідомив, що поки що нинішній Генеральний прокурор України налаштований не радикально, тому і виникає стільки запитань та перевірок.

"Я думаю, що якщо новий генпрокурор буде радикально і безкомпромісно налаштований на реформи, то ті запитання, які у вас виникають, їх не буде, і службових перевірок буде менше. Навпаки, цей ресурс буде перекинуто на очищення і оновлення самої прокуратури", - додав він.

Нагадаємо, 19 лютого заява про звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна надійшла в Адміністрацію президента. Віктор Шокін написав заяву про відставку, перебуваючи у відпустці.

Пізніше, Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook повідомив, що проти реформаторів порушили більше справ, ніж проти Януковича. Замість того, щоб проводити реформи, у ГПУ здійснюють кримінальні переслідування і внутрішні розслідування проти реформаторів. Заступник генпрокурора підтвердив інформацію офіційними документами.

Нещодавно заяви заступника Шокіна назвали "свідомою провокацією проти органів прокуратури". Прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що виступаючи на ефірах, Сакварелідзе сказав неправду, коли стверджував, що назвав ГПУ ім'я людини, яка пропонувала 10 мільйонів доларів хабара. Куценко наголосив, що в ГПУ вважають заяви Сакварелідзе "свідомою провокацією проти органів прокуратури".

Залиште свій коментар

Вибір редакції