До Верховної Ради можуть потрапити п’ять партій - "Рейтинг"

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
781
До Верховної Ради можуть потрапити п’ять партій - "Рейтинг"

УНІАН

5,8% із загальної кількості опитаних не мають наміру брати участі в голосуванні.

П'ять політичних партій подолали б 5-відсотковий прохідний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Так, партію "Слуга народу" готові підтримати 24,1% ( 24,9% - на початку липня) тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. За партію "Європейська солідарність" проголосували б 14,3% (13,5%) респондентів, за "Батьківщину" - 12,8% (12,3%), за партію "Опозиційна платформа - За життя" - 12,4% (12,8%), за партію "Українська стратегія Гройсмана" - 5,0% (4,5%).

Водночас "Радикальна партія" (4,7% - на початку місяця) і партія "Наші" (4,3%) набрали б по 4,8% голосів респондентів, що визначилися з вибором, "УДАР Віталія Кличка" - 4,3% (4,1%), партія "Сила і честь" - 4,1% (4,8%), "Свобода" - 3,4%.

Рейтинг інших політичних сил – менше ніж 3%.

Партію Шарія готові підтримати 2,6% (3,7%) респондентів, що визначилися з вибором, "Голос" - 2%, об'єднання "Самопоміч" - 1,7%, партію "За майбутнє" - 1,2%, всі інші партії разом узяті 2,4%.

5,8% із загальної кількості опитаних не мають наміру брати участі в голосуванні, 7,4% не змогли дати відповідь.

Дослідження "Суспільно-політичні настрої населення" проведене Соціологічною групою "Рейтинг" 23 - 25 липня 2021 р. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing  - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Нагадаємо, за даними  опитування Київського міжнародного інституту соціології, якби наприкінці червня в Україні відбулися парламентські вибори, то до Верховної Ради пройшли б сім політичних партій.  

Наступна публікація