Екс-прем'єр Швеції прокоментував чутки про очолення ним уряду України

Карл Більдт вважає, що Україна не потребує іншого прем'єра.

Колишній прем'єр і екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт прокоментував чутки про можливість призначення його на посаду керівника Кабінету міністрів України. Політик спростував раніше поширені низкою ЗМІ повідомлення.

"В Україні дуже хороший прем'єр. І немає причин для його заміни", - зауважив Більдт.

Про начебто можливість призначення шведа в український уряд повідомило видання "Главком" із посиланням на джерела в Адміністрації президента. Останні начебто були свідками того, що тема запрошення Більдта активно обговорюється в оточенні президента Петра Порошенка.

Останніми днями український політикум усе частіше обговорює можливість переформатування Кабміну. Так, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко пропонує скликати збори депутатів коаліції та вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

25 січня спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що коаліційну угоду та склад Кабінету міністрів слід оновити. "Я ще в листопаді висловив свою думку про те, що важливо би було оновити саму коаліційну угоду, проаналізувати, як її виконано за рік, оновити її і під ці завдання оновити склад Кабінету міністрів", - сказав він.

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко запевнив, що уряд готовий до оновлення тексту коаліційної угоди"Хоча нам видається, що ці питання є лише приводом для декого, хто хотів би політичної розправи з Кабінетом міністрів", – додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: