Геращенко йде з Тристоронньої контактної групи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Геращенко заявила, що готова допомагати новому президенту у питаннях, пов'язаних із групами перемовників у Мінську.

Віце-спікер, уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що подала у відставку з посади уповноваженої та представника України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Про це у четвер, 16 травня, пише "BBC-Україна".

"Я сьогодні написала заяву як уповноважена президента Порошенка з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, як представник України в гуманітарній підгрупі", - сказала вона у середу, 15 травня.

Геращенко заявила, що готова допомагати новому президенту у питаннях, пов'язаних із групами перемовників у Мінську.

При цьому, на її думку, своїх представників у Мінську мають й інші сторони. "Важливо забезпечити тристороннє перезавантаження учасників мінських груп: і від України, і від Росії, і від ОБСЄ", - сказала вона.

Видання також зазначає, що Геращенко дещо скептично висловилась про роль ОБСЄ на переговорах і сказала, що очікує від представників ОБСЄ зацікавленості "не у самому процесі проведення перемовин, а у результаті".

Геращенко обіймала посаду уповноваженої з мирного врегулювання ситуації на Донбасі від 17 червня 2014 року указом президента. Звільнити її також має президент.

ВідеоЄвген Марчук замінить Кучму у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі

У тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі - заміна. Марчук після незалежності керував СБУ, був прем'єром, Секретарем Радбезу і міністром оборони. Останні роки очолював українську підгрупу з безпеки у Мінську. 

Євген Марчук замінить Кучму у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції