Гройсман хоче змінити систему прийняття державних рішень

За словами прем'єра, більшість бар'єрів і перешкод у роботі бізнесу були створені безпосередньо владою.

Сьогодні, 28 квітня, премьер-міністр України Володимир Гройсман запропонував змінити систему прийняття державних рішень.

Як пише УНІАН, за його словами, діючі правила державної служби не дозволяють розвивати економіку та відновлювати соціальну справедливість.

"Та система, яка є сьогодні, - не життєздатна. Ми не зможемо виробляти ніяких ефективних рішень, не зможемо відроджувати національну економіку, відновлювати соціальну справедливість, піклуватися про тих, кому важко, ми не зможемо створювати нові робочі місця, якщо ми не змінимо систему прийняття рішень", - заявив Гройсман.

За його словами, більшість бар'єрів і перешкод у роботі бізнесу були створені безпосередньо владою.

"Ми будемо приймати державні рішення, щоб змінювати ситуацію в країні. Нам треба перемагати ворога успіхом, внутрішнім нашим успіхом, і не тільки ворога. Треба перемагати нашим успіхом всі ті негативні речі, які, на жаль, накопичилися", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України розповів, що з 1 травня почнуть формувати професійну державну службу. За словами прем'єр-міністра, він має стриманий оптимізм щодо того, що уряду вдасться навести порядок в Україні і провести необхідні реформи, незважаючи на велику кількість проблем в державі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: