Гройсман записав відео про готовність очолити Кабмін

Він нагадав, що очолив Вінницю у 28 років і тепер вона є одним із перших міст за якістю життя в Україні.    

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман переконує, що готовий взяти на себе відповідальність очолити новий Кабінет міністрів і працювати з оновленою коаліцією.

"Цей політичний тиждень є ключовим. Ми й так перебуваємо сьогодні в досить серйозній кризі... Я вважаю, що політичні сили мають це усвідомлювати і знайти вихід із ситуації", - наголосив він у відео, оприлюдненому на його сторінці у Facebook.

Він нагадав, що минулого тижня йому запропонували очолити новий уряд.

"Якщо б мені дали можливість опиратися на справжню реформістську коаліцію і формувати в уряді ядро тих, хто готовий робити справжні, відверті й відкриті реформи – я можу взяти на себе відповідальність", - сказав Гройсман. 

"Я знаю свій власний досвід, коли у 28 років був обраний міським главою. Тоді Вінниця була останнім (містом) у всіх визначеннях щодо якості життя. Сьогодні багато років поспіль Вінниця є одною з перших за якістю життя. Я переконаний, що і Україна має бути першою серед країн Європи за якістю життя і це складний шлях, за один рік ми його не вирішимо. Але треба іти дуже твердо, спираючись на підтримку громадянського суспільства, експертного середовища і постійно взаємодіяти з громадянами", - заявив Гройсман.

Усім доброго понеділка і вдалого тижня. Традиційно спілкуюся з вами про найважливіше у форматі live.

Posted by Volodymyr Groysman on Sunday, March 27, 2016

Раніше 12-й позачерговий з'їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" рекомендував фракції "БПП" підтримати кандидатуру чинного спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України

Як відомо, раніше деякі представники БПП заявили, що кандидатуру Гройсмана засіданні фракції не узгоджували.

Останніми тижнями йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. 

Міністр фінансів Наталія Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: