Іващенко розповів, чому його не підтримують політики

Дата публікації
Перегляди
1762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Іващенко розповів, чому його не підтримують політики

Іващенко розповів про особливості лікування / Фото: bagnet.org

Валерій Іващенко розповів, що в його палаті поліклініки Шевченківського району ще троє чоловіків, є телевізор та холодильник.

Колишній т.в.о Валерій Іващенко розповів, що після арешту його вразив гострий радикуліт, який він "отримав" у 28 років, з часів служби на космодромі в Плесецьку (Росія).

Нині він перебуває в палаті санчастини Лук'янівського СІЗО. З січня йому надають медичну допомогу лікарі поліклініки Шевченківського району. Вони проводять магнітотерапію, електрофорез, дають медикаменти, приходив масажист. Але потрібне повноцінне лікування, пише "Сегодня".

"У палаті - 4 людини, всі люди порядні, кримінальників немає. Мене до них підселили в кінці грудня 2011 року. Це звичайна палата, ніякої люксової обробки тут немає. Є телевізор, він належить одному з моїх товаришів по палаті. А холодильник надав СІЗО, мабуть, з якоїсь гуманітарної допомоги", - заявив Іващенко.

За його словами, переводити в неврологічний стаціонар тюремники не погоджуються. Через це загострилася хвороба,

"У мене три міжхребетні грижі в поперековому відділі, дві - в шийному відділі. Мене не раз обстежувала комісія МОЗ, але ж обстеження - це не лікування. У зв'язку з цим мене часто запитують, мовляв, не образливо, що для Тимошенко обладнають палату в стаціонарі і навіть ведуть мову про Німеччину, а тебе, мовляв, так не лікують. Я чоловік, військовий, звик переносити тяготи служби. Вмію терпіти, знаю, як себе мобілізувати і налаштувати. Але жінці при наявності таких проблем особливо важко. Так що відчуваю до неї лише співчуття. Але я поза політикою, я не член жодної партії. І хоча зараз говорять, ніби я з команди Юлі, це не так. Тому мене зараз підтримують не політики, а друзі", - підсумував Іващенко.

Нагадаємо, в провину Іващенку ставлять те, що за його допомогою був проданий приватній фірмі державний завод, який не підлягав продажу, та ще й за заниженою ціною.

Сам Іващенко не заперечив, що підписав план санації (реалізації майна) Феодосійського судномеханічного заводу, але каже, що його переконали це зробити, бо інакше незабаром завод могли б просто забрати у Міноборони.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація