Кабмін затвердить план щодо приватизації держпідприємств до кінця місяця

Кабмін має затвердити План приватизації та ухвалити законодавство, щоб скоротити перелік підприємств, які не можна приватизувати.

Кабінет Міністрів України має завершити розробку та затвердити план, який передбачатиме прозору приватизацію державних підприємств. Про це йдеться в пакеті документів щодо співпраці України і МВФ, які з'явилися в українських ЗМІ у п'ятницю, передає Укрінформ.

"Ми маємо намір прискорити приватизацію державних підприємств, забезпечуючи при цьому відкритий і прозорий процес, спрямований на залучення стратегічних інвесторів, які будуть в повній мірі розвивати потенціал приватизованих компаній", - йдеться в документі "Україна: меморандум про економічну та фінансову політику".

У документі зазначено, що до кінця вересня 2016 року Кабмін має затвердити План приватизації та ухвалити законодавство, у якому скоротиться перелік підприємств, які не можна приватизувати.

Після цього Кабінет міністрів прийме необхідні рішення для передачі всіх акцій компаній до Фонду держмайна, що входять до Плану приватизації. Акції мають передати до кінця жовтня 2016 року.

Паралельно, Міністерство економіки і Фонд держмайна у співпраці з Міністерством фінансів готуватимуть додаткові поправки до законодавства з питань приватизації, щоб поліпшити прозорість та гарантії, а також для подальшої раціоналізації процесу.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд висунув Україні нові умови для отримання четвертого траншу і опублікував новий текст меморандуму про співпрацю.

Залиште свій коментар

Наступна публікація