Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корбан відмовився брати участь у виборах в Раду - адвокат

Він спростував участь у парламентських перегонах.

Політик Геннадій Корбан відмовився від висування на довиборах по 27-му виборчому окрузі у разі їхнього оголошення.

Про це на свій сторінці у Facebook повідомив адвокат політика Андрій Богдан.

"Він просив подякувати всім своїм однопартійцям та прихильникам за ту підтримку, яку він відчуває кожен тяжкий день. Просив передати, що рішень щодо висування на вибори він не приймав та не планує брати участь у них", - зазначив Богдан.

Адвокат Корбана зазначив, що захист наразі повністю сконцентрований на роботі щодо доведення невинуватості свого підзахисного до злочинів, які йому інкримінують.

За словами Андрія Богдана, Корбана готовий йди на вибори, коли буде на волі.

Тяжкі будні)))Сьогодні був на зустрічі у свого клієнта та друга Корбана Генадія Олеговича. Він просив подякувати всім с...

Posted by Андрей Богдан on Friday, February 19, 2016

Як відомо, Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана. Документи, за твердженням ГПУ, доводять давання хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції