Крапельниці лише шкодять здоров'ю Савченко – адвокат

Полозова більше п'яти годин не пускали до підзахисної.

Сьогодні, 14 квітня, після п'яти годин очікування російські тюремники пустили до української льотчиці Надії Савченко адвоката Миколу Полозова.

Як передає з місця подій кореспондент ТСН, протягом всього часу очікування про стан здоров'я Савченко не повідомили. Побачення не дозволяли не лише Полозову, а й сестрі Вірі, і українським консулам.

Адвокат льотчиці впевнений, що протягом всього часу очікування Надії ставили крапельниці. Полозов каже, що ці ін'єкції спалюють здоров'я льотчиці.

"Накачують її глюкозою і хлоридом натрію, щоб на зустрічі з сестрою і зі мною вона мала більш-менш пристойний вигляд. Щоб ми не могли сказати, що її стан погіршився. Ці вливання не покращують стан її здоров'я – вони не заповнюють недолік води", - заявляє адвокат.

Раніше Полозов заявив, що в Росії не розголошують інформацію про стан здоров'я Надії Савченко. А нещодавне обстеження російських лікарів нібито не виявило критичних відхилень у стані її здоров'я. Російські лікарі також повідомили, що термінової госпіталізації українка не потребує.

22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: