Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики "накачують" Савченко перед зустріччю з адвокатом – Полозов

Адвоката та сестру понад три години не пускають на побачення.

Адвоката Миколу Полозова та сестру Віру Савченко не пускають на зустріч із полоненою льотчицею Надією Савченко. Про це з місця подій повідомляє кореспондент ТСН.

На зустріч Полозов приїхав об 11:30, однак тюремники повідомили, що пустять адвоката до Надії о 15-й годині, оскільки "в неї лікарі". Захисник впевнений, що Савченко поспіхом "накачують" глюкозою, аби вона виглядала більш бадьорою на зустрічах.

Спочатку до Надії мають пустити адвоката, він матиме годинне побачення, після нього обіцяють пустити до Савченко сестру – також побачення триватиме годину.

Станом на 15:10 адвокат повідомив, що досі не пускають до СІЗО: "Вже 4 години мене не допускають на побачення з Надією Савченко. Її ізоляція триває".

Раніше Полозов заявив, що в Росії не розголошують інформацію про стан здоров'я Надії Савченко. А нещодавне обстеження російських лікарів нібито не виявило критичних відхилень у стані її здоров'я. Російські лікарі також повідомили, що термінової госпіталізації українка не потребує.

22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції