Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лагард пояснила, навіщо Україні боротьба з корупцією

Вона вважає вкрай важливим забезпечення розслідування й оперативного реагування на прояви корупції.

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард назвала "конструктивною й відкритою" телефонну розмову з Президентом України Петром Порошенком щодо ситуації навколо антикорупційних установ в Україні.

Про це йдеться в офіційній заяві Фонду, - пише Укрінформ.

"Я мала конструктивну й відкриту дискусію з президентом Порошенком про зусилля України в боротьбі з корупцією, якої очікує українське суспільство, і що має вирішальне значення для підвищення прозорості й підзвітності, а також створення умов для стійкого зростання", - йдеться в заяві керівника Фонду.

Лагард наголосила, що, зі свого боку, вона вважає вкрай важливим забезпечення розслідування й оперативного реагування на прояви корупції.

"У цьому зв'язку ми домовилися про необхідність збереження незалежності, а також підвищення оперативного потенціалу Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури", - зауважила Лагард.

Вона підтримала порядок денний президента України щодо подання законопроекту про Антикорупційний суд до парламенту найближчими днями, відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії й домовленостей за програмою МВФ.

ВідеоНаступ влади на антикорупційні органи не обмежиться усуненням Соболєва

Вона також запевнила президента Порошенка, що "МВФ разом з іншими міжнародними партнерами готовий надалі підтримувати Україну в боротьбі з корупцією". Крім того, Лагард закликала українську владу "прискорити реалізацію реформ, необхідних для подальшого поліпшення перспектив економіки України та її народу."

Нагадаємо, 6 листопада представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що в разі нестворення парламентської робочої групи з напрацювання принципів законопроекту про Антикорупційний суд протягом двох тижнів, глава держави представить свій варіант документа. Луценко зауважила, що це була вимога мітингувальників під стінами парламенту, і це було частиною судової реформи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції