Луценко запропонував окремих суддів для корупціонерів та інвесторів

Справами корупціонерів мають займатися судді найвищого рівня. 

Генпрокурор Юрій Луценко виступає за створення у Господарському суді палати з питань конфліктів інвесторів.

Про це він заявив на конференції YES Ukraine 2016.

"Не важливо - (захист прав) зовнішнього чи внутрішнього (інвестора). Якби була така спеціалізація, були судді, обрані на конкурсах та виділені саме для цих питань - і в яких би може навіть була спостережна рада з числа західних правників... Які б діяли у питаннях інвестиційних спорів, захисту інвестиційних активів - було б дуже добре", - цитує Луценка "Українська правда".

На думку Генпрокурора, спеціальний департамент із розгляду питань інвесторів був би великим кроком вперед.

"Цю ідею я пропонував президенту України, власне, він не проти", -  зауважив Луценко. 

Також він додав, що виступає за окрему спеціалізацію суддів "для корупціонерів категорії "А" - тобто найвищого рівня".

Нагадаємо, що раніше Лариса Сарган поширила повідомлення, що генеральний прокурор України Юрій Луценко, як і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, відмовився від участі в панелі "Боротьба з корупцією" на 13-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії з моральних причин, оскільки третім учасником даної панелі є народний депутат Сергій Лещенко.

Нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Своєю чергою політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація