У дискусію з Лещенком мають вступати слідчі - Луценко

Генпрокурор не відмовлявся від участі в зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що не відмовлявся від участі в панелі "Боротьба з корупцією" на 13-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Про це написала прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

"Я не заявляв, що не піду на форум YES. Я відмовився від загальної панелі з Лещенком, оскільки я генеральний прокурор, а Лещенко має давати свідчення щодо своєї корупції. Тому в дискусію з ним повинні вступати слідчі НАБУ", – сказав Луценко.

 

Нагадаємо, що раніше Сарган поширила повідомлення, що генеральний прокурор України Юрій Луценко, як і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, відмовився від участі в панелі "Боротьба з корупцією" на 13-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії з моральних причин, оскільки третім учасником даної панелі є народний депутат Сергій Лещенко.

Нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Своєю чергою політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація