Марушевська подала до суду на свого начальника Насірова

Очільниця Одеської митниці направила до суду одразу два позови.

Глава Одеської митниці Юлія Марушевська подала до суду на очільника Державної фіскальної служба Романа Насірова.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він із порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Голова ‪‎ДФС‬ створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі", - наголосила вона.

За словами Марушевської, дії глави ДФС є свавіллям, адже він не має права оголошувати конкурс таким чином.

"Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники", - додала керівниця Одеської митниці.

Марушевська також звинуватила Насірова у порушенні законодавства через його заборону проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів, які почала проводити команда очільниці Одеської митниці.

"Відповідно, ще один позов. Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби", - зазначила Марушевська.

Окремо вона запевнила, що Насіров, "всупереч закону, буде присилати нам своїх "парашутистів" на митницю".

Нагадаємо, раніше прем'єру Володимиру Гройсману під час візиту до Одеси в травні довелося мирити керівника Фіскальної служби Романа Насірова та очільницю одеської митниці Юлію Марушевську. Під час наради в квітні вона звинуватила свого безпосереднього керівника в блокуванні її ініціатив із призначення людей на митницю. Після цього Марушевська отримала одразу три догани. Під час візиту до Одеси прем'єр-міністр особисто помирив двох чиновників. А керівник Фіскальної служби пообіцяв зняти догани зі своєї підлеглої. Натомість, очільник області Михеїл Саакашвілі емоційно відреагував на цей діалог і запропонував, щоби керівника Фіскальної служби посадили у в'язницю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: