"Модельна стрижка чубка за 35 грн". У Кабміні закрили перукарню

Дата публікації
Перегляди
8475
"Модельна стрижка чубка за 35 грн". У Кабміні закрили перукарню

Дмитро Дубілет на засідання уряду / УНІАН

Дубілет показав, який вигляд мало приміщення.

У приміщенні будинку уряду закрили перукарню. Про це сьогодні, 31 січня, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

За словами чиновника, коли він вперше дізнався про перукарню то подумав, що це розіграш.

"Стрижка волосся модельна — 95 грн. Модельна стрижка чубка — 35 грн. Навіть можна зафіксувати волосся лаком (15 грн — якщо волосся до 20 см, але 25 грн для волосся довше за 40 см)", - навів міністр розцінки на послуги урядової перукарні. Відтепер у приміщенні будуть облаштовані 12 робочих місць.

"Туди в’їдуть працівники UkraineInvest, ті самі інвестиційні няні. До речі, у заголовках можна так і написати: "Няні захопили приміщення перукарів", - пожартував Дубілет.

Маленький крок, щоб в нашому житті стало трохи менше Совка. У нас в Кабміні сталося нечуване — ми закрили перукарню. Я...

Опубліковано Дмитром Дубілетом Четвер, 30 січня 2020 р.

Він додав, що урядовці мають зробити аналіз ефективності використання службових приміщень та нерухомості.

"Я хочу разом з ФДМ спочатку проаналізувати міністерства, а потім — інші державні органи. Ту площу, яка внаслідок звільниться, треба передати на приватизацію або бодай в оренду через Prozorro.Продажі", - підсумував Дубілет.

Світлини з урядової перукарні він опублікував на своїй сторінці в інстаграмі.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують звільнити понад 18 тисяч держслужбовців, тобто майже третину. Під скорочення потрапляють цілі відділи в районних адміністраціях та посади перших заступників голів. В уряді обіцяють, що напризволяще їх не кинуть, а з пошуком роботи допоможе центр зайнятості. 

За два місяці в Україні планують звільнити понад 18 тисяч держслужбовців

За два місяці в Україні планують звільнити понад 18 тисяч держслужбовців