Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москаль стверджує, що у 1994 проти Ющенка порушили кримінальну справу

Він звернувся до генпрокурора із проханням з'ясувати, куди поділася кримінальна справа щодо шахрайства в банку "Україна".

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль опублікував нібито постанову про притягнення до кримінальної відповідальності в якості звинуваченого екс-президента України Віктора Ющенка.

Відповідні документи з'явилися на персональному сайті Геннадія Москаля. На сайті йдеться нібито про те, що "кримінальна справа по ст.167 кримінального кодексу (халатність) була порушена Генпрокуратурою України в 1994р. Її суть полягаэ у тому, що посадові особи Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна" переказали в Москву два мільярди радянських карбованців для обміну на 25 мільйонів доларів США".

"В подальшому ці гроші були вкрадені шахраями, а Віктор Ющенко, як заступник голови правління банку "Україна", має до цього пряме відношення", - переконує Москаль.

 

Також, крім постанови Генпрокуратури, нібито є довідка Федерального бюро розслідувань США з цього приводу. Переклад довідки, оригінал якої нібито знаходиться в голови Закарпатської ОДА, дається на сайті.

Йдеться і про те, що Москаль звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням з'ясувати, куди поділася кримінальна справа щодо шахрайства в банку "Україна", і чи було долучене до неї результати розслідування ФБР.

Нагадаємо, що раніше глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив про те, що олігархи та опозиціонери періоду екс-президента Віктора Ющенка перераховували на "Лікарню майбутнього" десятки мільйонів доларів, які банально розікрали". 

А раніше очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів, яку суму отримав екс-президент Віктор Ющенко та його соратники від Партії регіонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції