На переговорах у Мінську пропонували обмін полонених у форматі 6 на 3

Українська сторона наполягає на звільненні 25 осіб.

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську представники окремих районів Донецької області запропонували звільнення полонених у форматі 6 на 3, але українська сторона стоїть на позиції звільнення 25 осіб.

Про це заявляє народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", член гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко у Facebook.

Під час засідання гуманітарної підгрупи обговорювалося питання роботи КПВВ на лінії розмежування на Донбасі.

За її словами, на засіданні підгрупи говорили про пошук зниклих безвісти.

"Представники бойовиків укотре пообіцяли допустити місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста до питань ексгумації та ідентифікації загиблих. Хотілося б, щоб хоч одну обіцянку реалізували", - зазначила нардеп.

Нагадаємо, що на переговорах у Мінску бойовики заблокували питання обміну заручниками. Питання про обмін заручниками заблокували представники окремих районів Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, що 13 січня, у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, під час якого були досягнуті домовленості про повернення українських громадян з полону. За ініціативою України всі сторони прийшли до взаємної згоди найближчим часом звільнити 25 осіб з української сторони та 36 бойовиків. У першу чергу звільнятимуть поранених, важко хворих і жінок.

Проте 20 січня бойовики "ДНР" і "ЛНР" в останній момент відмовилися обмінювати полонених

Мінськ. Через мою роботу як члена украінськоі делегаціі ПАРЄ на січневій сесії, сьогодні я брала участь в дискусії гума...

Posted by Iryna Gerashchenko on Wednesday, January 27, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: