"Не побачила в них чорта". Савченко вперше прокоментувала зустріч із Плотницьким та Захарченком

"Не побачила в них чорта". Савченко вперше прокоментувала зустріч із Плотницьким та Захарченком

Надія Савченко / Фото: Право на владу

Депутат стверджує, що не попереджувала свою політсилу про заплановані переговори. 

Нардеп Надія Савченко вперше підтвердила зустріч із ватажками "ЛНР" та "ДНР" Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком у столиці Білорусі – Мінську.

Політик вийшла до журналістів і заявила, що вона співпрацює із МЗС та СБУ у рамках закону.

"Щодо зустрічі в Мінську. Так, відбулася зустріч. В мінському форматі трьохсторонньому. З присутністю російської сторони і присутності Захарченка і Плотницького від "ДНР" та "ЛНР". Зустріч від була направлена для того, щоб посилити мінський формат і зробити його більш дієвим найближчим часом", - заявила народна обраниця. 

Вона додала, що не ставила до відома фракцію "Батьківщини" про свої переговори із ватажками бойовиків і додала, що не побачила "чорта" у Захарченку та Плотницькому.

"Я обіцяла людям, вийшовши з в'язниці, що буду боротися, буду говорити навіть із чортом. Так, я сиділа за столом переговорів з людьми, з якими ми стріляли один в одного.  Я в них чорта не побачила, бо якби я в них бачила чорта, ми б ні про що не домовилися", - пояснила вона.

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація