Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Няш-мяш" відповіла ООН про заборону Меджлісу

"Прокурор" Криму заявила, що керівництво організації продовжує "екстремістську діяльність", спрямовану на підрив авторитету Росії.

"Прокурор" Криму Наталія Поклонська назвала рішення про заборону Меджлісу правильним, законним, обґрунтованим, справедливим.

Про це пише РИА Новости.

За словами Поклонської, "керівництво організації продовжує екстремістську діяльність, спрямовану на підрив авторитету і територіальної цілісності Росії".

Так вона відповіла на заяву помічника генсекретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича, який закликав Верховний суд Росії скасувати заборону на діяльність Меджлісу.

Як уже повідомлялося, кримські татари просять різкого посилення санкцій проти Росії. На півострові хочуть якомога швидше повернути АРК під владу Києва.

Раніше Чубаров повідомив, що Меджліс кримськотатарського народу переходить надзвичайний режим діяльності. Після заборони окупаційною владою центральний офіс Меджлісу буде розташований у Києві.

Нагадаємо, що на окупованому півострові так звана "колегія суддів Верховного суду Криму" на чолі з Наталією Терентьєвої 26 квітня визнала Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонила його діяльність.

"Прокурор Криму" Наталія Поклонська заявила, що Меджліс веде антиросійську діяльність в догоду Заходу.

депортація

Залиште свій коментар

Вибір редакції