Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Одеси контролює понад 20 офшорних компаній

Глава Одеси має російський паспорт.

Мер Одеси Геннадій Труханов має російський паспорт і володіє будівельною компанією РОСТ через офшорні компанії на Віргінських островах.

Про це йдеться у розслідуванні на Громадському ТБ.

Розслідування базується на матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ), у розпорядженні якого виявилися документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca. Ім'я Труханова з'являється у документах та листуванні панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca.

Труханов є співвласником віргінської компанії Macon Assets Limited, а його дочка Катерина Труханова та інший співвласник компанії Андрій Іванчо керують фірмою "СКВО", яка займається будівництвом житлових і офісних приміщень.

Журналісти нарахували понад двадцять підприємств, пов'язаних з одеським мером та його найближчим оточенням. Додамо, що в усіх реєстраційних документах Геннадій Труханов зазначений не як громадянин Росії.

Нагадаємо, що раніше журналісти опублікували глобальне розслідування про офшори світової еліти. Над розслідуванням працювали 380 журналістів з 78 країн світу. Вони з'ясовували, як багаті і сильні використовують офшори для того, щоб сховати своє багатство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції