Польські ЗМІ опублікували повний "список Савченко"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Путіна у списку немає. 

Польське видання "Радіо Польща" опублікувало повний список осіб, які беруть участь у справі Надії Савченко, проти яких пропонується ввести санкції. Список включає 46 прізвищ.

Зазначимо, відповідний список президент України Петро Порошенко передав 17 березня керівництву ЄС, зокрема, голові Європарламенту Мартіну Шульцу і президенту Європейської ради Дональду Туску.

Варто зазначити, що в списку відсутнє ім'я президента Росії Володимира Путіна. У список, названий "Пропозиція списку осіб, відповідальних за незаконне утримання Надії Савченко", влада України внесла главу ФСБ Росії Олександра Бортнікова, главу СКР Олександра Бастрикіна, керівника Головного слідчого управління СК РФ Олександра Щукіна, російських слідчих, прокурорів і суддів.

Як пише "Радіо Польща", українська сторона також пропонує ввести санкції стосовно двох громадян України: голови так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького та одного з лідерів самопроголошеної республіки Валерія Болотова.

17 березня президент Петро Порошенко у Брюсселі передав лідерам ЄС санкційний "список Савченко", який вже потрапив до рук журналістів. У цьому документі є 46 прізвищ. Перелік санкцій, які пропонується ввести, м'якший, ніж у версії євродепутатів. Також в українському тексті немає прізвища Володимира Путіна, який очолює документ авторства європейських політиків.

Раніше депутати Європарламенту опублікували лист до верховного представника ЄС з питань закордонних справ Федеріки Могеріні із закликами ввести санкції проти президента Росії і ще 28 осіб за справу Надії Савченко. Депутати пропонують покарати людей, які причетні до затримання і перевезення в Росію української льотчиці.

У документі йдеться про заборону в'їзду таким особам в ЄС, заморожування їх банківських активів і вилучення майна, знайденого на території Євросоюзу. Російський президент – перший номер у списку з 29 імен. Саме йому, впевнені європейські депутати, належить політичне рішення у справі Савченко.

Відео Петро Порошенко передав єврочиновникам український варіант "списку Савченко"

Залиште свій коментар

Вибір редакції