Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помирати не збирається: сестра Сенцова прокоментувала його стан

Але достовірно про його здоров'я поки нічого не відомо.

Українського режисера Олега Сенцова, який голодує з 14 травня, у п'ятницю відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині колонії, припиняти голодування не збирається.

Про це "Крим.Реалії" розповіла сестра політв'язня Наталія Каплан.

"За інформацією від російської правозахисниці Зої Свєтової, яка домовилась на відеодзвінок з Олегом, у п'ятницю його відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині.

ВідеоЮрій Андрухович долучився до акції ТСН на підтримку Сенцова

Олег Сенцов голодує вже 31-ий день. Режисери й актори, митці й спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого. Сьогодні слово від письменника Юрія Андруховича.

Юрій Андрухович долучився до акції ТСН на підтримку Сенцова

Достовірно про його здоров'я поки нічого не відомо, наприкінці тижня до нього поїде адвокат і буде щось більш зрозуміло", - повідомила вона.

"Невідомо поки, чи застосовували примусове годування, як погрожували. Це все буде відомо наприкінці тижня.

Олег мені нічого про своє здоров'я не повідомляв, ми розмовляли про побутові речі, що передати дітям, мамі. Я просто розповідаю йому, що відбувається навколо політв'язнів, навколо його імені", - додала сестра Сенцова.

"Здаватися він не збирається, помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж", - резюмувала Наталія Каплан.

Як повідомлялося, напередодні слово на захист політв’язня Олега Сенцова сказав екс-голкіпер київського "Динамо" і збірної України Олександр Шовковський. Він попросив українців підтримати бранця Кремля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції