Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов бореться за права і свободу України – Шовковський

На захист українського режисера виступив легендарний футболіст.

Слово на захист політв’язня Олега Сенцова сказав екс-голкіпер київського "Динамо" і збірної України Олександр Шовковський. Він попросив українців підтримати бранця Кремля, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Хочу сказати слова підтримки Олегу Сенцову – нашому українцю, режисеру, котрий уже 4 роки перебуває в тюрмі на території Російської Федерації. Олег оголосив безстрокове голодування, голодування в підтримку всіх політв’язнів. І я хочу підтримати його, хочу, щоби ця ситуація швидше вирішилася, щоби він опинився в колі своїх близьких, своїх рідних, тих, хто його любить, хто його чекає тут, в Україні", - сказав футболіст.

ВідеоФутболіст Шовковський висловив свою підтримку Олегу Сенцову

Режисер Олег Сенцов голодує вже 27-й день. ТСН продовжує спецпроект на підтрИмку режисера. І сьогодні слово футболісту Олександру Шовковському

Футболіст Шовковський висловив свою підтримку Олегу Сенцову

"Хочу попросити, щоби підтримала його наша Україна, тому що людина бореться за свою свободу, за права і свободу своєї країни", - додав Шовковський.

Днем раніше підтримати заручника зголосився актор Віктор Андрієнко. "Йому від нас потрібно лише одне – підтримка, чи правильно він вчиняє. Він розуміє, що він вчиняє правильно, але він має бути не один. Давайте підтримаємо Олега", - запропонував він.

Фотогалерея Сестра Савченко у вишиванці прийшла до суду підтримати Сенцова (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції