Порошенко підписав закон про підвищення штрафів за контрабанду лісу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед тим він ветував його, додавши свої пропозиції.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

Зазначається, що, згідно із законом, в кілька разів буде підвищено штрафи за незаконну рубку та вивезення лісових культур та молодняка. Крім цього, буде підвищено контроль за незаконним вивезенням (контрабандою) лісу. Законом встановлюється покарання за незаконну рубку і пошкодження дерев або чагарників у вигляді штрафу на громадян від 15 до 30, а на посадових осіб - від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також передбачено, що обсяг внутрішнього споживання вітчизняних необроблених лісоматеріалів не повинен перевищувати 25 мільйонів кубометрів на рік незалежно від обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів, не оброблених у попередньому році.

"Водночас уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України та визначити першочергові обсяги робіт щодо відновлення лісів і лісорозведення, охорони лісів від пожеж, захисту від шкідників і хвороб, інших лісогосподарських заходів", - йдеться у повідомленні прес-служби АПУ.

Відповідний закон Рада ухвалила 3 липня, однак тоді Порошенко його ветував та вніс власні пропозиції. Депутати підтримали ці поправки та ухвалили вже оновлений закон 6 вересня.

ВідеоЧому київська влада наклала мораторій на вирубки місцевих лісів

У Києві вирубують ліс. Під виглядом санітарних чисток зникають тисячІ гектарів. Немає дерев – немає чистого повітря. І люди починають хворіти. Боротися з незаконними вирубками дерев взялися депутати Київради. Минулого тижня вони запровадили мораторій на вирубку столичних лісів. Що передбачає ця заборона та чи здатна зупинити незаконну вирубку лісу в Києві – розбирався "Сніданок".

Чому київська влада наклала мораторій на вирубки місцевих лісів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції