"Я робив пацієнтам уколи". Порошенко розповів, як у молодості підміняв дружину на практиці в лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України ходив з дружиною на нічні зміни та сам ставив уколи.

Під час привітання медичних працівників президент України Петро Порошенко поділився спогадами про те, як у молодості допомагав дружині у нічні лікарняні зміни.

Про це сьогодні, 16 червня, повідомила "Українська правда".

"Треба дуже любити професію лікаря. Бо, якщо ти її не любиш, ти працювати не зможеш. Я це знаю абсолютно точно, оскільки з моїх 18 років разом з Мариною, яка тоді була майбутнім лікарем, кожну ніч ходив разом з нею на нічні чергування, бо дуже любив і люблю її", – сказав президент.

"І ми порушували інколи інструкції. Я давав їй поспати годину і сам ходив, ставив уколи, робив певні визначення, які робили лікарі і ще тоді зрозумів, наскільки це важка і дуже вдячна праця", – зізнався він.

Відзначимо, Марина Порошенко свого часу закінчила Київський медичний інститут. Після цього працювала лікарем у кардіологічному відділенні Жовтневої клінічної лікарні в Києві. Наразі вона – кандидат медичних наук.

Нагадаємо, у травні перша леді України стала ведучою ранкової програми у рамках соціального проекту. Президент заявив, що дружина з ним не радилася з цього приводу, але він її підтримав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції