Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада змінила перелік посад державної служби

Посади очільників місцевих державних адміністрацій та їхніх заступників не вважатимуться держслужбою.

Верховна Рада ухвалила зміни до закону щодо проходження державної служби, вивівши з переліку посади голів місцевих державних адміністрацій та їхніх заступників.

Відповідне рішення у четвер, 9 листопада, підтримали 234 народних депутати із 358, зареєстрованих у сесійній залі.

Згідно з законом, голови місцевих держадміністрацій вилучаються з переліку посад державної служби категорії "А" (вищий корпус державної служби), а з категорії "Б" вилучаються їхні заступники. Натомість до категорії "Б" зараховано посади керівників та заступників керівників структурних підрозділів місцевих держадміністрації, апаратів місцевих держадміністрацій, їхніх структурних підрозділів.

Окрім цього відтепер повноваження керівника держслужби в місцевих держадміністраціях здійснює керівник апарату – в апараті місцевої держадміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права); керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права - у такому підрозділі.

Зазначимо, закон набирає чинності від дня наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, раніше Рада ухвалила новий закон про комунальні послуги. Він спрощує порядок укладання договорів на отримання всього комплексу житлово-комунальних послуг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції