Рябошапка повідомив про відставку з посади члена НАЗК

Посадовець подав заяву про звільнення до Кабміну.

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка подав у відставку.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Підтримуючи вимоги суспільства та уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства", - заявив він.

За словами Рябошапки, ситуація довкола роботи НАЗК вимагає негайного вирішення, адже "зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, але і посилює зневіру наших співвітчизників у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції".

"НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак, цей інструмент не використовується за призначенням. Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із "реанімації" НАЗК", - наголосив він.

Зокрема Рябошапка зазначив, що разом із Русланом Радецьким пропонував власний план виведення НАЗК із кризи, проте він був відкинутий іншими колегами.

"Я закликаю народних депутатів України якнайшвидше підтримати законопроект про "перезавантаження" НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон. Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції", - заявив він.

Нагадаємо, очільницю НАЗК, Наталію Корчак, звинувачують у черговому блокуванні перевірки е-декларацій. Їй загрожує відставка з посади. Також Наталя Корчак у Раді визнала, що виписала собі премію у розмірі 200 тисяч гривень, її виступ зустріли з викликами"ганьба".

Раніше міністр юстиції Павло Петренко порадив керівникам НАЗК "взятися за руки" і залишити пости через невиконання обов'язків.

Залиште свій коментар