Рябошапка пояснив, чому звільняється з НАЗК

Рішення про відставку має прийняти Кабінет Міністрів.

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка написав заяву про звільнення через те, що, на його думку, робота органу заблокована.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ZIK.

"Насправді вийшло так, що орган фактично заблокований, він не працює і рішення не приймаються. І очевидно, що така ситуація є неприйнятною не лише через те, що вона дискредитує саме НАЗК, а й всю ідею антикорупційної політики та антикорупційної боротьби в Україні. Тому чим довше така ситуація триватиме, то ставлення наших громадян та іноземців до того, що відбувається в країні, значно погіршуватиметься. Це потрібно припиняти якнайшвидше", – сказав Рябошапка.

Поки що чинний член НАЗК зазначив, що його заява про звільнення має прийняти уряд.

"І я сподіваюся, що на найближчому засіданні уряду це рішення буде прийнято", – заявив Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, очільницю НАЗК, Наталію Корчак, звинувачують у черговому блокуванні перевірки е-декларацій. Їй загрожує відставка з посади. Також Наталя Корчак у Раді визнала, що виписала собі премію у розмірі 200 тисяч гривень, її виступ зустріли з викликами"ганьба".

Раніше міністр юстиції Павло Петренко порадив керівникам НАЗК "взятися за руки" і залишити пости через невиконання обов'язків.

ВідеоЧлени НАЗК подали документ з пропозицією щодо відставки Наталії Корчак

 

Залиште свій коментар