Саакашвілі має "план Б" потрапляння до України на випадок невдачі в "Краковці"

Дата публікації
Перегляди
2967
Саакашвілі має "план Б" потрапляння до України на випадок невдачі в "Краковці"

Facebook / Давид Сакварелідзе

Політик не пояснив, що саме має на увазі, однак запевнив у легальності всіх своїх варіантів.

Екс-керівник Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявляє, що має кілька легальних шляхів, щоби перетнути кордон України. Однак розкривати всі карти він поки що не хоче, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На прес-конференції у Варшаві він показав журналістам закордонний український паспорт і наголосив, що нині за допомогою цього документа їздить усім світом, його цінує і віддавати не збирається. А в неділю поїде з українським паспортом із Перемишля на пропускний пункт "Краковець".

Саакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Саакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

На кордоні він сподівається зустрітися з українськими депутатами із "Самопомочі" і "Батьківщини" на чолі з Юлією Тимошенко. Якщо ж прикордонники не пропустять через "Краковець", Саакашвілі має план "Б", однак його він тримає в таємниці. "Є кілька легальних моментів, як я можу легально повернутися додому в Україну, і я буду їх використовувати", - наголосив він.

Нагадаємо, українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії. На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня.   

Наступна публікація