Справу про замах на нардепа Геращенка передали до суду, підозрюваним загрожує довічне

Двоє підозрюваних в організації замаху будуть оголошені в міжнародний розшук.

Слідчі СБУ завершили розслідування про спробу замаху на народного депутата Антона Геращенка, яка сталася в січні цього року.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Справу стосовно двох раніше судимих громадян України буде передано до суду, обвинувачення буде просити для них довічне ув'язнення.

"Зібраних доказів більш ніж достатньо для обвинувального вироку суду. Серед інших, у справі була допитана і Надія Савченко", - зазначив Геращенко.

Громадянин України Андрій Т., а також співробітник російських спецслужб, ім'я якого поки що є таємницею слідства, які курували підготовку замаху з території Росії, будуть оголошені в міжнародний розшук за звинуваченням в організації вбивства.

Геращенко впевнений, що замахи на нього, Адама Осмаєва, Аміни Окуєвої, вбивства Павла Шеремета, Івана Мамчура, Дениса Вороненкова, Олександра Хараберюша - все це ланки одного ланцюга і результат дій розвідувально-диверсійного центру спецслужб РФ.

Нагадаємо, 21 січня СБУ повідомила про затримання двох українців, які за вказівкою російських спецслужб готували замах на нардепа. Згодом інформацію про те, що замах готували на Антона Геращенка, підтвердили в МВС.

Залиште свій коментар